Jdi na obsah Jdi na menu

Tabor2014

Příspěvky

Kapacita naplněna- přijimame pouze náhradníky- Přihlášky tábor 2014 Osový Bitýška

30. 12. 2014

Pozor, pozor táborové šílenství začíná, příjem přihlášek zahájen- zdroj www.farnostlomnice.cz

 

Vážení a milí rodiče,

     začal nový rok 2014 a s ním přichází také několik informací k orelsko-farnímu táboru, který se v tomto roce uskuteční. Po dobrých zkušenostech jsme se rozhodli, že tábor i tentokrát budeme realizovat na faře v Osové Bítýšce, a to v termínu 2. – 9. srpna 2014. Někteří již z farních stránek tento termín znáte. Věříme, že jsme Vám jeho brzkým zveřejněním usnadnili plánování letních prázdnin, protože víme, že mnozí z Vás musí tyto záležitosti řešit opravdu s velkým časovým předstihem.

     V souvislosti s loňským jubilejním rokem 1 150. výročí příchodu sv. Cyrila a Metoděje na Velkou Moravu jsme jako téma tábora zvolili právě putování po stopách těchto dvou světců. Děti se s nimi během loňského roku často setkávali v hodinách náboženství a vedle toho, co již znaly z dřívější doby ze školy či odjinud, se zcela jistě dozvěděly také mnoho nového o životě našich věrozvěstů. Rádi bychom proto jejich rozhledu v této oblasti využili a umožnili jim, aby si svoje znalosti mohly prohloubit také tím, že všechny důležité události ze života sv. Cyrila a Metoděje s oběma světci na vlastní kůži také prožijí. Volbou tohoto tématu bychom se rádi nejen opět více přiblížili k hodnotám, které má křesťanský tábor v dětech prohlubovat, ale rádi bychom také děti touto formou seznámili s důležitou součástí historie naší země, kterou příchod věrozvěstů i samotná Velká Morava bezesporu jsou. Věříme, že toto téma bude pro děti přínosem a pod jmény sv. Cyrila a Metoděje se jim v budoucnu vybaví mnohem více, než jen tučný letopočet 863 z učebnice vlastivědy či dějepisu.   

     V letošním roce bychom Vám rádi nabídli možnost rezervace místa. Abyste měli jistotu, že Vaše dítě bude na tábor přijato, můžete si již nyní rezervovat místo. Samotná rezervace ale není plnohodnotné přihlášení, dítě je na tábor oficiálně přijato teprve přijetím papírové přihlášky, kterou je třeba poslat nejpozději do 30. dubna 2014. Adresu, na kterou je nutné ji zaslat, naleznete v přihlášce samotné. Další informace budou průběžně doplňovány.

     Děkujeme Vám za Vaši přízeň, přejeme Vám požehnaný rok 2014 a již nyní prosíme o modlitbu za zdárnou přípravu a realizaci tábora, zvláště pak za všechny ty, kteří se ho budou účastnit.

 

Vedení tábora

 

 

REZERVACE

 

K rezervaci místa slouží emailová adresa prihlaska@centrum.cz. Jako předmět napište jméno Vašeho dítěte, jako text uveďte Vaše jméno a kontaktní údaje. Pokud chcete rezervovat místo pro více dětí, je nutné provést rezervaci za každé zvlášť (jedno dítě = jeden mail). Nenechávejte, prosím, odeslání přihlášky na poslední chvíli.

 

Tábor 2014 seznam přihlášených -dále již náhradníci

10. 9. 2014

 

ZTRÁTY A NÁLEZY TÁBOR 2014

11. 8. 2014

ZTRÁTY A NÁLEZY TÁBOR 2014- ULOŽENY NA ORLOVNĚ V PRVNÍM PATŘE V PŘED VSTUPEM DO SÁLU ORLOVNY V PRUHOVANÉM KUŽELU- REPELENTY, KRATASE.....

 

Pozdrav z Osové Bitýšky

7. 8. 2014

 
Celý příspěvek | Rubrika: Tabor2014 | Fotografie: Tabor2014

Dokumenty na tabor

28. 7. 2014

Vedení tábora

 

Hlavní vedoucí:                        Marie Brázdová

 

Programoví vedoucí:               Jakub Pařízek

                                                   Kamila Sýkorová

 

Oddíloví vedoucí:                     Jiří Brázda

                                                   Marie Horká

                                                   Markéta Mertová

                                                   Petra Mertová

                                                   Andrea Opálková

                                                   Petr Suza

                                                   Michael Škvařil

 

Zdravotnice:                             Michaela Opálková

 

Osazenstvo kuchyně:              Zita Kopáčková

                                                   Hana Slezáková

 
 

Fakturace a platba tabora - stav přihlášek na tábor

24. 6. 2014

Platba tábora do 30.6.2014 hotově na v obdobi 30.5-12.6., 24.6-30.6. ve večerních hodinach u M. Brazdova,

nebo lepe na ucet viz vzor faktury nize.