Jdi na obsah Jdi na menu

Akce 2016

Příspěvky

TÁBORÁK NA UKONČENÍ PRÁZDNIN S POHÁDKOVÝM LESEM

9. 10. 2016

TÁBORÁK NA UKONČENÍ PRÁZDNIN S POHÁDKOVÝM LESEM
 

V pátek 26. srpna odpoledne se na farním dvoře konal již tradiční táborák rozsířený o stanoviště pohádkového lesa, kterým se před/školáci loučí s právě uplynulými dvěma měsíci prázdnin. Tuto akci pro ně připravuje tradičně Orel jednota Lomnice ve spolupráci s  Římskokatolickou farností Lomnice. Asi třicítka místních i přespolních dětí splnila připravené pohádkové úkoly (mimo jiné - jízda na koni, pohádkové otázky, lovení rybiček u vodníka, bludiště, boj proti drakovi apod.) a mohla si pak vychutnat zasloužený špekáček a následné hraní her a společné dovádění. Sluníčko hřálo, špekáčky voněly a chutnaly, a tak se ani nelze divit, že se přítomným nechtělo domů...

Děkujeme dětem za statečnost a odvahu, dospělým za vytvoření příjemné atmosféry a velké díky patří také všem, kdo se jakkoli zapojili do přípravy a realizace táboráku, zejména vedoucím jednotlivých stanovišť.

MB, Orel jednota Lomnice

 
Celý příspěvek | Rubrika: Akce 2016 | Fotografie: 2016taborak

Přihlašování tábor 2016!

12. 3. 2016

 

7. 2. Masopustní karneval pro děti

4. 1. 2016

Přijďte všichni, tentokrát na sokolovnu, ať se v pohodě vlezem i se všema opičárnama! Jste zvědaví na pohádku? Mrkněte do článku.

 

23. 1. Společenský ples

1. 1. 2016

Protančete večer či střevíce na společné akci naší orelské jednoty a lomnické farnosti s doprovodem pohodového J-Bandu a hostů programu! Těšíme se na vás! Začátek ve 20.00 hod.