Jdi na obsah Jdi na menu

5.den

17. 8. 2016

Zdravíme všechny od všech!

Ani dnes, ve středu, nás generál nenechal napokoji. Probudili jsme se do chladného ráno a zjistili, že nám generálova garda ukradla všechny boty a přezůvky. Rozzlobilo nás to, nicméně nás ale spíše překvapil fakt, že má někdo zájem o naše boty po celodenním výletu.

Nezbylo nám nic jiného, než začít den pěkně bosky. Nástup s rozcvičkou v zarosené trávě dětičky pěkně probudili a namotivovali ztracené boty najít.  Najednou se k nim opět dostala tajná zpráva. Táborníci museli rychle běhat a najít po faře a zahradě klíč k řešení a zjistit, kde se boty nacházejí. Vše nakonec dobře dopadlo a my si počkáme do dalšího dne, zda děti kromě svých bot našly i rýmu či nachlazení. Všichni si hru ale pochvalovali a docela zvesela nadávali na generála. Dokonce jsme touto hrou i vydělali, protože nám zbylo spoustu bot, ke kterým se nikdo nepřihlásil.

Dopoledne jsme zvládli ještě jednu velmi důležitou věc a tou byla mše svatá. Přijel za námi totiž na návštěvu otec Ervín a udělal nám krásnou mši na farní zahradě. Děkujeme! Zbytek času do oběda jsme strávili rukodělkami, s kterými jsme pokračovali i odpoledne. Děti si vyrobily nejrůznější náramky, květinové vazby, udělali jsme jim tetování, ušily si pytlík s čajem, vyřezávaly ze dřeva, vyráběly mýdla, deodoranty a spoustu dalších věcí.

V předvečer nás čekal Módní program a děti se ho zhostily na výbornou! Provázeli nás dva moderátoři, Ping a Pong, kteří zajistili opravdu skvělou atmosféru a náladu.

Po večeři jsme se sešli ve společenské místnosti, zatančili jsme si a promítli si fotky ze včerejší Selfie výzvy. A teď už jen pomodlit, vyčůrat a spát.

 

Náhledy fotografií ze složky 5.den