Jdi na obsah Jdi na menu

4. den

16. 8. 2016

Dnes ráno generál znovu tvrdě udeřil!
Prohnal se farou v 5:30 a všechny nemilosrdně vyhodil. A tak nám nezbylo nic jiného, než se vydat vlakem do Žďáru nad Sázavou a splnit různé úkoly, abychom si generála udobřili.

Do Žďáru jsme dorazili 7:30 a v blízkém parku jsme zvládli rozcvičku i témátko o blahoslavenství plačících. Pak jsme se vydali do centra a zahráli si selfie výzvu. Fotili jsme se s kolemjdoucími, zvířaty, značkou zákazu vjezdu a také s chodníkem. Nejvíce legrace jsme si užili při focení co nejvtipnější selfie.

Prázdná bříška jsme zaplnili v restauraci Orlovna. Posilněni jsme se vydali na Zelenou horu. Zde nás čekala asi 45 minut dlouhá prohlídka areálu, kterou vedla velmi milá paní průvodkyně. Po pochvale, kterou děti dostaly za vzorné chování jsme se přesunuli do rekreačního střediska u Pilské nádrže. Splnili jsme úkoly pro generála a skvěle jsme si zablbli na všemožných i nemožných prolézačkách. Byli jsme unavení, ale zvládli jsme se včas dostat na poslední vlak do Osové Bítýšky. Pár dětí nám po cestě zavřelo oči, ale nakonec vydržely i povídání o Světových dnech mládeže v Krakově, které nastalo po večeři na faře.

Tento zatím nejnáročnější den ale podle dětí opravdu stál za tu námahu a za to velké vyčerpání. Dobrou noc všem!

 

Náhledy fotografií ze složky 4.den